Kurtka rewelacja. Lepiej wygląda w rzeczywistości niż na tym pierwszym zdjęciu. Nie jest taka brązowa. Raczej odblask czerni. Bardzo zbliżona kolorem do kolejnych zdjęć. Naszywki nie są takie jaskrawe, raczej stonowane kolory, co lepiej wygląda na kurtce. Na zdjęciach nie widać, ale ma także kieszeń wewnętrzną po prawej stronie. Skóra miękka, pachnąca. Kołnierz odpinany na 5 guzików i od wewnętrznej strony na suwak.
Suwaki mocne, lekko się zapina i rozpina.
Rozmiar XL odpowiednik 54 pasuje idealnie. Mój wzrost 182cm / 90kg.
Myślę że można ją śmiało brać do wzrostu 180=184cm / 88=94kg.
Obsługa telefoniczna godna polecenia.
Czas od zamówienia do doręczenia 24 h.
Polecam sklep za profesjonalizm, szybką i miłą obsługę...Ocena: 5/5
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.
Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam (w tym do remarketingu Google Ads), aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności .